Het eten bij de Little Chef beviel zo goed, dat we er de dag erna besloten te ontbijten. Dat was niet zo heel moeilijk, aangezien het restaurant pal naast het hotel stond. Met de snelle service en goede kwaliteit in ons achterhoofd besloten wij het ontbijt te bestellen, dat we de dag ervoor al op de menukaart hadden gespot. Vervolgens wilden we nog wel een toetje, maar dat was voor later zorg.
Het bestellen van het ontbijt ging razendsnel, de bereiding echter niet. De kok, die in de open keuken best veel deed, behalve koken, was met recht een kleine chef. Naar mijn mening was hij echt niet ouder dan 14 jaar. Ondertussen had Tina de serveerster de menukaart meegejat zodat de enige interessante lectuur van een andere tafel geplukt moest worden.
Dat de kok geen idee had wat hij moest doen, werd duidelijk bij mijn American Breakfast dat ik uitgekozen had. Twee pannenkoeken gedrenkt in pecansiroop, een aantal stukjes bacon en een scrambled egg zouden op mijn bord moeten liggen. Uiteindelijk kreeg ik de maaltijd, met uitzondering van een warm โscrambledโ ei, warme pannenkoeken en de pecansiroop. Ik wist niet of ik de kip of de kok de schuld moest geven. Ruim een kwartier later waren beiden ontbijtmaaltijden compleet, ware het niet dat de helft al redelijk koud was. Ondertussen had Tina de serveerster onze van een andere tafel gepakte menukaart weer meegenomen.
De derde menukaart kwam van de tafel achter ons, want we wilden ons beraden over het te nemen toetje. Uiteindelijk werd โt het meest simpele gerecht dat er mogelijk was. Een wafel met vanille-ijs en pecansiroop. Tina nam de bestelling op, en bleef gedurende een kwartier weg. In die tijd groeide de hoop op; of verse warme wafels, of versgeperste pecansiroop, of zelf gemaakt ijs. Of misschien wel alle drie! Toen Tina terugkeerde, was het meest waarschijnlijke dat ze de bestelling doodleuk vergeten was.
Na deze stressvolle momenten voor het personeel, want twee klanten waren al ontevreden weggelopen en er zat immers nog een gezin met kinderen die sowieso problemen opleverden, brak een nog spannender moment aanโฆ Zouden we genoeg geld hebben. Eerlijk is eerlijk, toen we binnenkwamen wisten we van te voren dat het niet genoeg was. De vrolijke kassahulp hintte nog naar de pinautomaat even verderop. Wij wisten beter, die deed het niet. Helaas werkte de pinautomaat in de winkel zelf wel, en was tot groot ongeloof ook het salaris van de miskleun in de keuken veiliggesteld.